Aya werkt als stagiair-jongerencoach bij READY. In dit interview vragen we haar naar haar werkzaamheden en mooiste leermomenten.
”Ik loop stage bij READY en ik heb het hier echt naar mijn zin. Er is altijd wel iets te doen, en elke keer als ik bezig ben, voel ik me weer een stukje beter. READY is een fijne plek waar ik mezelf kan zijn, maar ook echt de kans krijg om te groeien.”
Waar ben je mee bezig tijdens je stage bij READY?
”Tijdens mijn stage heb ik bijvoorbeeld meegewerkt aan een speciaal meidentraject – dat is een traject dat we zelf hebben georganiseerd, speciaal voor meiden. Dat ging supergoed en ik ben er echt trots op dat ik daaraan heb kunnen bijdragen. Het gaf me het gevoel dat ik iets waardevols doe voor anderen.”
Wat wil je meegeven aan toekomstige stagiairs?
Ook al ben ik nog stagiair, ik voel me hier echt onderdeel van het team. Ik leer elke dag iets nieuws: samenwerken, jongeren begeleiden, activiteiten organiseren of gewoon aanwezig zijn op een manier die iets betekent voor een ander. READY geeft me het gevoel dat ik ertoe doe – dat ik verschil kan maken, al is het maar klein.”


